Страхова компанія

СтрахуванняАсистанс

                                                                                                            

Ми постійно працюємо над тим, щоб наші страхові продукти були справді універсальними, якісними та доступними кожному.

  Ми хочемо дарувати Вам спокій.
Транспортне страхування

Про компанію

Історія компанії ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» розпочалась 16 років тому і акумулювала в собі досвід та ресурси таких відомих представників страхового ринку, як ВАСТ «Терен» та «Страхового центру «Поділля». Прецедент об’єднання став важливою подією для економічного життя України – на його основі, з врахуванням досвіду «Універсальної» Держкомісією з регулювання ринків фінансових послуг розроблено методичні рекомендації щодо приєднання для страхових компаній.

Після знакового об’єднання компаній, було укладено низку стратегічних угод приєднання в результаті яких, «Універсальна» отримала правонаступництво СК “Карпати” (м. Ужгород), СК “Арта” (м. Тернопіль) та ЗАТ “Саламандра-Десна” (м. Чернігів).

Територіально мережа філій ВАТ «Страхова компанія«Універсальна» простягнулася на усю Україну й поза її межі та налічує 46 філій і представництв.

Злагодженість та професійність діяльності компанії забезпечує близько 1300 спеціалістів, які постійно підвищують рівень своєї кваліфікації у провідних бізнес-школах.

Сьогодні ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» забезпечує страховий захист у 30 видах страхування на підставі 29-ти ліцензій. В напрямку найповнішого задоволення всіх потреб клієнта в страхуванні та в підтвердження принципу універсальності компанія постійно працює над розширенням арсеналу страхових пропозицій.

ВАТ Страхова компанія «Універсальна» приділяє значну увагу якісному обслуговуванню клієнтів, особливо при настанні страхових випадків. Для цього в Компанії працюють Асистанс-центр, служба технічного асистансу, служба медичного асистансу.

Вперше серед страховиків України, компанія «Універсальна» отримала сертифікат відповідності міжнародному стандарту ISO 9001:2000. Причина впровадження системи якості - необхідність у забезпеченні ефективного управління надшвидким розвитком компанії, а як результат - визнання якості продуктів компанії як таких, що відповідають вимогам суспільства.

За високу якість послуг, які надає «Універсальна» вона була нагороджена у 2004 році сертифікатом «Визнання досконалості в Україні» від Української Асоціації Якості - однією з найпрестижніших державних нагород. Компанія стала єдиним лауреатом премії від страхової галузі.

З 2005 року Страхова компанія «Універсальна» стала національним страховиком книжок МДП. Відтепер компанія представляє українське автострахування у Європі, з нами працють усі українські водії, що здійснють міжнародні перевезення (TIR).

У 2004 році Компанія продовжила традицію першості на ринку страхування відповідальності та заволоділа третиною усього ринку «Зеленої картки» в Україні (32,3 %).

На підставі показників діяльності 2004 року, «Універсальна» також стала лідером серед страхових компаній в галузі обов`язкового страхування цивільної відповідальності автовласників. Протягом року компанією було укладено 104813 договорів страхування, що дозволило майже вдвічі перевершити показники найближчого конкурента.

За кілька років існування «Страхова компанія «Універсальна», згідно багатьох рейтингів, увійшла до десятки найпотужніших компаній України, «обігнавши» декілька сотень інших компаній. Стрімкий розвиток компанії свідчить про стійкість та впевнений шлях до першості. Про це насамперед говорять щороку високі фінансові показники та значні темпи зростання.

Серед інших відзнак - генеральний директор компанії Наталія Безбах за підсумками 2004 року увійшла в десятку кращих керівників українських страхових організацій згідно рейтингу впливового економічного видання "Інвестгазета".

«Універсальна» працює на благо людини і відповідно зайняла активну соціальну позицію у суспільстві. За участі товариства було співорганізовано та проведено кілька десятків акцій соціального характеру.

Та найбільша перемога ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» – це прихильність та довіра Клієнта! Здобувши її, товариство протягом усього існування активно працює задля виправдання виявленої довіри.